Акційна статистика Станом на в Базі 223 акції від 579 фірм, підприємців, гуртівень, магазинів, банків тощо.
Розміщуйте свої прайси, акції та унікальні товари(послуги) БЕЗКОШТОВНО!
Нові акції Всі акції


Украинская Баннерная Сеть

Розсилка новинУкраинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Коли львів'яни сядуть на велосипеди?

40% львів’ян готові пересісти на велосипеди?

13 грудня 2007 16:11

Светофор для велосипедов и велосипедных дорожекЗа результатами опитування 40% львів’ян готові пересісти на велосипеди. Такі результати соціологічного дослідження, що провели на замовлення Львівської міської ради, оприлюднила сьогодні під час прес-конференції доцент кафедри історії і теорії соціології Львівського національного університету ім. І. Франка Вікторія Середа.

За результатами соціологічного опитування, на велосипеди готові пересісти в основному люди молодого та середнього віку . Ідею створення велосипедних доріжок підтримують переважно жінки, а от більшість серед тих, хто готовий їздити на велосипедах – чоловіки.

Як показало опитування, люди котрі готові пересісти на велосипеди, це переважно керівники установ та підприємств, а також наймані працівники, які в такий спосіб хочуть добиратися до місця роботи.

Найбільше висловилися на підтримку створення велоінфраструктури мешканці Франківського та Залізничного районів Львова. Більшість львів’ян вважають, що велодоріжки потрібно створювати у центральній частині міста, а також на Сихові, вул. Городоцькій, проспекті Чорновола, вулицях Зеленій та Пасічній.

Опитування проводилося ГО «Суспільство прикордоння: історія і сучасність» у співпраці з викладачами та студентами кафедри історії та теорії соціології ЛНУ ім. .Івана Франка з 12 до 20 листопада 2007 року. Вибірка дослідження репрезентативна, загалом було опитано 800 респондентів від 18 років. Похибка вибірки в межах 5%, передає Zaxid. net.

Львівський портал http://portal.lviv.ua/news/2007/12/13/161102.html

Головний архітектор Львова: Львів’ян на велосипеди пересадить не міська влада, а життя

Понеділок, 19 березня, 2007

«Львів’ян на велосипеди пересадить не міська влада, а життя», – про це сьогодні, 19 березня, у коментарі ЗІКу заявив головний архітектор Львова Юрій Криворучко.

«Коли проблема перевантаженості Львова загостриться, львів’яни самі подумають про те, щоб пересісти на велосипеди. Можливо, навіть зроблять щось на кшталт того, що роблять датчани, оголошуючи дні без автомобілів», – сказав Юрій Криворучко.

«Проблема перевантаженості міста автомобілями – не лише транспортна, але й екологічна. Однак попри те, що я декілька разів заявляв про необхідність прокладення велосипедних доріжок у Львові, наразі ініціативна група ще не сформована», – розповів Юрій Криворучко.

«Наразі я пропонував декільком роверистам з НУ«Львівська політехніка» просто взяти велику бочку фарби і намалювати нею велосипедні доріжки. З часом люди звикнуть до них і велосипедні доріжки можна буде оформити інакше, приміром викласти червоними камінцями», – сказав Юрій Криворучко.

ЗІК

http://www.gromada.lviv.ua/news/2007/03/19/836.html

Львівська мерія пересадить городян на велосипеди

Про це на прес-конференції повідомив начальник відділу маркетингу й культурної індустрії Львівської міської ради Богдан Шумилович.

«Наступного року вже має бути велодоріжка на вулиці Стуса, яку вже запроектовано, і є кошти на реконструкцію. Стандарти ширини велодоріжок в Україні — 4 метри, які не відповідають європейським стандартам. Тепер у Львові немає жодної велодоріжки. Ми також передбачаємо створити порти, де можна взяти на прокат велосипед і проїхати до наступного прокатного пункту, що особливо вигідно туристам. На одну таку доріжку потрібні кошти — близько 5 млн грн», — повідомив Шумилович.

Львів вирішив розробити цільову програму зі створення інфраструктури для велосипедного транспорту. Мер Львова Андрій Садовий створив робочу групу для розробки програми. У рамках програми в Львові буде створено парковочні зони для велосипедів, велорозмітку, велодоріжки, а також туристичні маршрути для велосипедистів. Крім того, Львів вирішив провести інформаційну кампанію з метою популяризації велотранспорту серед львів'ян, а також для виховання у водіїв автотранспорту шанобливого ставлення до велосипедистів.

14 грудня 15:38

http://oglyadach.com/news/2007/12/14/185876.htm

Концепція розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури у м.Львові

 

[Головна сторінка] [Новини] [Вeлопричіп] [Вeлоновини] [Статті] [Відeогалeрeя] [Фотогалeрeя] [FAQ] [Гарантія, сeрвіс] [База прайсів] [База акцій] [Контакт] [Кутки споживача] [Перекидні системи демонстраційні] [Дошка оголошень]

ua
ru

Українська

Русский

Користувальницький пошук

Підтримка проекту:

U634971969297
Z404288205014
E208021446192


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

>