Акційна статистика Станом на в Базі 223 акції від 579 фірм, підприємців, гуртівень, магазинів, банків тощо.
Розміщуйте свої прайси, акції та унікальні товари(послуги) БЕЗКОШТОВНО!
Нові акції Всі акції


Украинская Баннерная Сеть

Розсилка новинУкраинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Дерев’яні двоколісні велосипеди

В Україні збереглося два дерев’яних двоколісних велосипеди

В Україні збереглося два дерев’яних двоколісних велосипедиЦей велосипед був зроблений на початку 20 століття мешканцем Яремчі Іваном Бойком. Після його смерті велосипед було передано в обласний музей Івано-Франківська, завдяки чому він зберігся до наших часів в ідеальному робочому стані. Всі деталі велосипеду дерв'яні, з ясеню та дубу, навіть педалі та насос.

У колекції українського побуту, одягу і живопису Президента України Віктора Ющенко також знаходиться дерев'яний велосипед, створений невідомим українським майстром більше століття тому.
Крім того Київський музей старих речей, розташований на території ТзОВ "Киевміськвторресурси", теж володіє двома раритетними стародавніми велосипедами з дерева: трьох- і чотирьохколісним.

Віталій МОСЕЙЧУК

Школяр побудував дерев'яний велосипед

На Філіппінах створили велосипед з бамбуку

Первый мотоцикл создан из деревянного велосипеда

[Головна сторінка] [Новини] [Вeлопричіп] [Вeлоновини] [Статті] [Відeогалeрeя] [Фотогалeрeя] [FAQ] [Гарантія, сeрвіс] [База прайсів] [База акцій] [Контакт] [Кутки споживача] [Перекидні системи демонстраційні] [Дошка оголошень]

ua
ru

Українська

Русский

Користувальницький пошук

Підтримка проекту:

U634971969297
Z404288205014
E208021446192


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

>