Акційна статистика Станом на в Базі 223 акції від 579 фірм, підприємців, гуртівень, магазинів, банків тощо.
Розміщуйте свої прайси, акції та унікальні товари(послуги) БЕЗКОШТОВНО!
Нові акції Всі акції


Украинская Баннерная Сеть

Розсилка новинУкраинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Велосипед без цепи

stringbikeСергій Рибак - винахід важилевого велосипеду. Принципово нову конструкцію велосипеда винайшов інженер-будівельник з Одеси. Його модель не має традиційного ланцюга, а педалі треба не крутити, а просто натискати на них. Тому, щоб проїхатися на диво-машині, потрібно докласти на третину менше зусиль, ніж для їзди на звичайному велосипеді.
Ідея вдосконалити велосипед прийшла до Сергія Рибака ще на початку 90-х. З того часу він розробив кілька моделей на основі велосипедів "Десна", "Україна" та "Аіст". Кілька спроб - і в результаті з’явився ось такий варіант. Два троси і два маховики дозволяють із незначними зусиллями максимально збільшити швидкість.
Сергій Рибак, винахідник: "Если вы возьмете велосипед с круговым движением, если педаль будет стоять вот здесь, вы туда ставте хоть 10 тонн, велосипед не сдвинется с места, и тоже самое с нижней точки – надо подкручивать. Здесь надавили, легонько абсолютно, и вот уже велосипед пошел".
В Венгрии изобретен Stringbike на аналогичном принципе.

[Головна сторінка] [Новини] [Вeлопричіп] [Вeлоновини] [Статті] [Відeогалeрeя] [Фотогалeрeя] [FAQ] [Гарантія, сeрвіс] [База прайсів] [База акцій] [Контакт] [Кутки споживача] [Перекидні системи демонстраційні] [Дошка оголошень]

ua
ru

Українська

Русский

Користувальницький пошук

Підтримка проекту:

U634971969297
Z404288205014
E208021446192


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

>