Акційна статистика Станом на в Базі 223 акції від 579 фірм, підприємців, гуртівень, магазинів, банків тощо.
Розміщуйте свої прайси, акції та унікальні товари(послуги) БЕЗКОШТОВНО!
Нові акції Всі акції


Украинская Баннерная Сеть

Розсилка новинУкраинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Велокравчучка

Пропонуємо вашій увазі й навіть купити запатентований універсальний вантажний велосипед “Велокравчучка”. Він цікавий тим, що за допомогою спеціального ручного вантажного візка ви зможете швидко перетворити практично будь-який звичайний велосипед з колесами 24-26” у трьохколісний недорогий (дешевий) вантажний велосипед і навпаки, а також отримаєте велопричіп. Плюс безкоштовна доставка “Автолюксом” по Україні!

Телефони для довідок: +38(032) 243-43-23, 223-1998, +38(067) 673-51-59, +38(093) 918-70-99, Skype - darom.info.

Переваги вантажного велосипеда конструкції Мосейчука:Велорикша, вантажний велосипед своїми руками

 • Може використовуватися з наявними велосипедами з колесами 24-26” простою заміню переднього колеса велосипеду на спеціальний вантажний візок без переробки велосипеду! Тобто ви можете зробити (купити, придбати) вантажний велосипед своїми руками зі свого звичайного велосипеду. Велосипед може бути як вантажним так і звичайним, пасажирським, після заміни вантажного візка на колесо. Також це буде ваш первый веломобіль своїми руками.
 • Це зручний транспорт для кур'єрських служб, доставки піци, суші та інших невеликих товарів, велопошти, виїзної торгівлі продуктами харчування, наприклад, морозивом чи пиріжками, дрібним крамом, для поїздок на дачу чи базар (ринок), в супермаркет, гуртівню тощо в радіусі 10-15 км.
 • На відміну від велорикш або інших трьохколісних вантажних велосипедів, вантажний візок від’єднується від велосипеду за декілька хвилин, назад прикручується переднє колесо і ваш велосипед знову стає звичайним двоколісним. Тобто ви можете зробити свій звичайний велосипед вантажним саме тоді, коли вам треба перевезти вантаж, тобто тимчасово (власне заради цього його і було придумано).Тобто цей велосипед можна зберігати на балконі, лоджії, в коридорі, в підвалі чи прямо в кімнаті (якщо є така можливість і якщо від’єднати візок від ровера для зручності транспортування та компактності паркування), а також в гаражі та сараї як звичайний велосипед.
 • На відміну від велорикш, які мають ширину 1-1,2 м, ширина нашого вантажного велосипеду практично не змінюється, тому ви не обмежені в ширині проїзду. Також велорикші та інші вантажні велосипеди, як правило, не мають передач, а ваш велосипед - має.
 • Велопричіп велосипеднийй причіп Україна, Київ, Львів, Донецьк, ДніпропетровськВантажний візок може використовуватися не лише як вантажна платформа до велосипеду (вантажопідйомністю до 100 кг), але і як ручний вантажний візок (вантажопідйомністю до 200 кг) і як велосипедний причіп (велопричіп). Вантажний візок можна приладнати до велосипеда як велосипедний причіп. Тобто це конструкція 3-в-1.
 • Колеса вантажного візка зроблено з проколобезпечного пінополіуретану або піногуми (гумастику, застосовується у військових технологіях),завдяки чому вони ніколи не лопнуть від перевантаження, не бояться проколів(порізів) і залишаються еластичними.
 • Завдяки трьом колесам вантажний велосипед може активно використовуватися взимку, тобто він є зимовим велосипедом, тобто велосипедом, придатним для використання зимою - на універсальному велосипеді Мосейчука можна рухатися взимку без загрози падіння.
 • Трьохколісна конструкція забезпечує стабільність, а низький центр тяжіння при перевезенні вантажу забезпечує додаткову стійкість. На цьому велосипеді можна вчитися рухатися початківцям та людям, у яких складності із вестибулярним апаратом. Конструкція дозволяє їздити тим, у кого немає достатньої координації для пересування на двоколісному велосипеді.
 • Використання вантажного візка автоматично і безкоштовно забезпечить вас парою "рогів" (ріжків) на кермі велосипеда.
 • Вантаж розміщено попереду, що дозволяє слідкувати за його станом та унеможливлює втрати та викрадення;
 • Вантажний велосипед має вищу безпеку при наїзді автомобіля ззаду - велосипедист з нього може і не впасти одразу, на двохколісних велосипедах падіння та нещастя при ударі авто ззаду неминучі.
 • Якщо на вантажному візку встановити крісло, то можливе використання вантажного велосипеда в якості велотаксі для перевезення пасажирів.
 • Вам гарантована непідробна зацікавленість навколишніх людей. А це зараз рідкість та дорого коштує.
 • Доставка велосипеду (точніше вантажного візку, велосипед - ваш)  Україною є безкоштовною до складу “Автолюкса” у вашому місті. Можлива доставка “Нічним експресом” за ваш рахунок.

Для того, щоб купити (придбати) вантажний велосипед (вантажний візок), слід заповнити наступну форму, а потім оплатити отриманий рахунок зручним для вас способом.

[Головна сторінка] [Новини] [Вeлопричіп] [Вeлоновини] [Статті] [Відeогалeрeя] [Фотогалeрeя] [FAQ] [Гарантія, сeрвіс] [База прайсів] [База акцій] [Контакт] [Кутки споживача] [Перекидні системи демонстраційні] [Дошка оголошень]

ua
ru

Українська

Русский

Користувальницький пошук

Підтримка проекту:

U634971969297
Z404288205014
E208021446192


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

>