Акційна статистика Станом на в Базі 223 акції від 579 фірм, підприємців, гуртівень, магазинів, банків тощо.
Розміщуйте свої прайси, акції та унікальні товари(послуги) БЕЗКОШТОВНО!
Нові акції Всі акції


Украинская Баннерная Сеть

Розсилка новинУкраинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Гарантія, сeрвіс

Універсальний вантажний велосипед “Велокравчучка” є новою запатентованою розробкою, у нього можуть бути і є недоліки, але ми постійно вдосконалюємо цю  систему. Для зацікавлення споживачів ми гарантуємо повернення коштів, якщо протягом 20 днів з дня отримання велосипеду він вам чимось не підійшов за умови повернення товару з непошкодженому стані.

Гарантія на універсальний вантажний велосипед Мосейчука “Велокравчучка” або вантажний візок до неї складає 6 (шість) місців із дня продажу за умови дотримання Умов експуатації. Строк експлуатації виробу складає 5 (п’ять) років. Виріб  повністю утилізується як металобрухт та гума, що важливо в умовах забруднення навколишнього природного середовища.

Сервісне обслуговування “Велокравчукки” таке саме, як і звичайного велосипеду. А завдяки міцності конструкції вантажного візка зламати його можна лише у разі значного перевантаження або аварії. А на ці випадки гарантія не поширюється.

В конструкції візка застосовано підшипники, які містять змазку на весь термін експлуатації. Колеса “Велокравчучки” зроблено із пінополіуретану або піногуми (гумастику), як не потребують підкачування і ніколи не спускають, але мають еластичність добре накачаних шин.

Умови експлуатації

  • Максимальна вантажопідйомність вантажного візка велосипеду складає 120 кг. Разом із вагою велосипедиста в 80 кг загальна навантаження велосипеда не повинне перевищувати 200 кг.
  • Універсальний вантажний велосипед Мосейчука “Велокравчучка” призначений для їзди по твердим дорогам без ям та вибоїн глибиною понад 5 см. Уникайте руху коліс вантажного візка ямами, це може викликати виривання керма з рук, а також виворіт керма та втрату крування велосипедом.
  • Радіус повороту “Велокравчучки” вдвічі більше, аніж у звичайного велосипеду. У разі меншого радіусу повороту ви можете перевернутися. У раз такої загрози зменшіть швидкість та виставтье ногу в біг можливого падіння. Максимальна швидкість входу в повороти та їхнього проходження - 8 км/год.
  • У разі погрузки вантажу вагою понад 40 кг на задньому багажнику велосипеда має бути противага або за кермом велосипеда має бути велосипедист. Або корпус велосипеда має бути розгорнуто під прямим кутом до вантажного візка для запобіганню перехиляння велосипеду в бік візка.
  • Рух на вантажному велосипеді вимагає сили та тренування, тому не керуйте ним, якщо ви відчуваєте слабкість та запаморочення.
  • Велосипед повинен мати декілька передач - вантажі не так просто перевозити. Це як вантіжівки, які мають понад десять передач, на відміну від легкових автомобілів.
  • Вантаж на візку має бути закріплений мінімум двома ременями (розтяжками).

[Головна сторінка] [Новини] [Вeлопричіп] [Вeлоновини] [Статті] [Відeогалeрeя] [Фотогалeрeя] [FAQ] [Гарантія, сeрвіс] [База прайсів] [База акцій] [Контакт] [Кутки споживача] [Перекидні системи демонстраційні] [Дошка оголошень]

ua
ru

Українська

Русский

Користувальницький пошук

Підтримка проекту:

U634971969297
Z404288205014
E208021446192


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

>