Акційна статистика Станом на в Базі 223 акції від 579 фірм, підприємців, гуртівень, магазинів, банків тощо.
Розміщуйте свої прайси, акції та унікальні товари(послуги) БЕЗКОШТОВНО!
Нові акції Всі акції


Украинская Баннерная Сеть

Розсилка новинУкраинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Яка реклама?

Як оцінити рекламу за 7 секунд

Напевно, на цю тему потраплялася величезна кількість статей, досліджень, інтерв'ю... але є пари простих питань, відповіді на який відразу дадуть зрозуміти, наскільки чи правильно зроблена друкована чи зовнішня (тобто статична) реклама поза залежністю від того, наскільки красива картинка і ярок креатив.

1. Що рекламують? (Реальна проблема і хвороба російської та української реклами). Якщо Ви почали задумуватися над цим питанням - значить реклама не працює.

2. У чому вигода пропозиції? Якщо Ви задумалися про це більш ніж на 3 сек - реклама зроблена погано. Якщо Ви не зрозуміли, що за пропозицію Вам роблять - можете не задумуватися над наступними питаннями.

3. У чому відмінність від конкурентів? Якщо Ви думаєте над цим питанням більш 4 секунд - реклама не працює.

Все інше - яскравий образ, ефектні картинки, оригінальне компонування, інші елементи, що притягають погляд, і фічі - абсолютно  безглузді якщо, якщо глянувши на неї Ви не зможете відповісти на три питання за 7 секунд.

А далі, щоб цю пропозицію закріпити - ми використовуємо оригінальні ходи: яскравий образ і незвичну стилістику, що запам'ятовується. Для того - щоб надалі було просто ідентифікувати продукт (а не його рекламу).

[Головна сторінка] [Новини] [Вeлопричіп] [База прайсів] [База акцій] [Нові акції] [Завeршуються!!!] [Фірми, магазини] [Розмістити акції] [Як обрати товар?] [FAQ] [Контакт] [Кутки споживача] [Перекидні системи демонстраційні] [Дошка оголошень]

ua
ru

Українська

Русский

Користувальницький пошук

Підтримка проекту:

U634971969297
Z404288205014
E208021446192


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

>