Акційна статистика Станом на в Базі 223 акції від 579 фірм, підприємців, гуртівень, магазинів, банків тощо.
Розміщуйте свої прайси, акції та унікальні товари(послуги) БЕЗКОШТОВНО!
Нові акції Всі акції


Украинская Баннерная Сеть

Розсилка новинУкраинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

FAQ

FAQ по вітрогенераторам (вітрякам) дивись тут.

Запитання

1. Як розмістити чи оновити мій прайс на товари та акції?
2.
Акційний товар завершився достроково. Я хочу видалити свій прайс. Як це зробити?
3.
Я хочу зробити свій прайс виділеним. Я хочу розмістити у Вас свій банер. Як це зробити?
4.
Наскільки швидко розміщується надісланий прайс?
5.
У нас знижка в розмірі 10% діє безстроково при купівлі товару на суму в понад 1000 гривень. А також діє система безкоштовної доставки для гуртових покупців. Але файл прайсу вимагає встановити конкретну дату завершення дії акції. Що робити?

Відповіді

1. Для розміщення чи оновлення прайсу слід запонити чи оновити та надіслати нам Exсel-файл (надсилати його слід на darom{@}darom.info, бажано в ZIP чи RAR архиві).

2. Для видалення прайсу слід видалити прайс в Excel-файлі та надіслати його нам пустий Exсel-файл (надсилати його слід на darom{@}darom.info, бажано в ZIP чи RAR архиві).

3. Після надсилання прайсу додатково слід оформити рахунок-замовленя тут та оплатити його. До оплати ваша продукція вноситься в базу і показується у звичайному режимі.

4. Прайси опрацьовуються в порядку черговості протягом 3-х робочих днів. Якщо Ви бажаєте, щоб надісланий прайс було опрацьовано позачергово і розміщено протягом доби, виділено жирним шрифтом або жирним червоним шрифтом, або бажаєте розмістити банер, текстове оголошення на нашому сайті чи у розсилці відвідувачам нашого сайту, то Вам після надсилання файлу прайсу додатково слід оформити рахунок-замовлення тут та оплатити його. До оплати ваша продукція вноситься в базу та показується у звичайному режимі простим шрифтом (лише одна акційна позиція).

5. Встановіть дуже велику дату завершення акції, наприклад, 01.01.3000 рік. І ваша акція буде в базі постійно. При зміні умов  для гуртових покупців надішліть оновлений прайс зі зміненими умовами.

[Головна сторінка] [Новини] [Вeлопричіп] [База прайсів] [База акцій] [Нові акції] [Завeршуються!!!] [Фірми, магазини] [Розмістити акції] [Як обрати товар?] [FAQ] [Контакт] [Кутки споживача] [Перекидні системи демонстраційні] [Дошка оголошень]

ua
ru

Українська

Русский

Користувальницький пошук

Підтримка проекту:

U634971969297
Z404288205014
E208021446192


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

>